Teraz egzamin 2021 matematyka exam preparation repetytorium dla klasy 8 szkoły podstawowej

Data premiery : 2021-06-08
Wydawnictwo : Nowa Era

Repetytorium „Teraz egzamin ósmoklasisty. Matematyka” pomoże uczniowi skutecznie przygotować się do egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2021/22, a ponadto utrwalić wszystkie zagadnienia z podstawy programowej przewidziane do realizacji przed egzaminem. Repetytorium zostało zweryfikowane po pierwszych egzaminach ósmoklasisty i wzbogacone o zadania, które wystąpiły na egzaminie w roku 2020.

- Zawiera praktyczne informacje o egzaminie z matematyki, m.in. ile trwa, co można i czego nie wolno zabrać ze sobą na egzamin, ilu i jakich zadań można się spodziewać.
- Ułatwia przypomnienie i uporządkowanie niezbędnej wiedzy teoretycznej dzięki małym porcjom informacji teoretycznych, ujętych często w tabele, schematy, które ułatwiają zapamiętywanie.
- Umożliwia wyćwiczenie kluczowych umiejętności dzięki wielu rozwiązanym przykładom i odpowiadającym im ćwiczeniom do samodzielnego wykonania.
- Zapewnia intensywny trening zadaniowy dzięki bogatemu i różnorodnemu zbiorowi zadań egzaminacyjnych otwartych i zamkniętych.
- Zawiera zadania zaprezentowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, dzięki czemu zwraca uwagę na najbardziej reprezentatywne przykładowe zadania egzaminacyjne.
- Pozwala samodzielnie przeprowadzić próbny egzamin dzięki przykładowemu arkuszowi egzaminacyjnemu podsumowującemu całość powtórzenia.
- Umożliwia systematyczną pracę w domu lub w szkole – przejrzysta struktura publikacji pozwala rozłożyć przygotowania na etapy.
- Zawiera przydatne informacje matematyczne w formie plakatowej, które zwracają uwagę na wybrane reguły i prawidłowości matematyczne.
- Zawiera odpowiedzi i rozwiązania (pod kodami QR) do wszystkich zadań, które pozwalają samodzielnie zweryfikować swoje rozwiązania i ocenić stopień własnego przygotowania do egzaminu.

ISBN : 978-83-267-4180-7
Data premiery : 2021-06-08