Przedsiębiorczość LO Krok... ćw NPP w.2020 NE

Wydawnictwo : Nowa Era

Nowy zeszyt ćwiczeń Krok w przedsiębiorczość pomaga skutecznie kształcić przede wszystkim umiejętności praktyczne, takie jak poprawne wypełnianie formularzy i dokumentów księgowych czy wykonywanie obliczeń niezbędnych w prowadzeniu własnej działalności. Umożliwia także wykształcenie przydatnych umiejętności związanych z wejściem uczniów na rynek pracy.
Unikatowa forma zeszytu ćwiczeń:
pomaga szybko utrwalić najważniejsze zagadnienia z podstaw przedsiębiorczości,
ułatwia kształcenie umiejętności wyszukiwania informacji w różnych źródłach oraz analizowania związków przyczynowo-skutkowych,
pozwala kształcić umiejętności praktyczne dzięki zadaniom W praktyce odwołującym się do sytuacji z życia codziennego,
rozbudza zainteresowanie uczniów przedmiotem poprzez element Krzyżówki umieszczony po każdym rozdziale.

Wydawnictwo : Nowa Era
Rok wydania : Rok wydania: 2020, oprawa: broszurowa