Krok w biznes i zarządzanie LO 1 Karty pracy ZP

Wydawnictwo : Nowa Era

Karty pracy ucznia to publikacja skorelowana z podręcznikiem, zawierająca rozwiązania ułatwiające nauczanie biznesu i zarządzania w zakresie podstawowym. Klucz odpowiedzi do Kart pracy ucznia jest dostępny na dlanauczyciela.pl.

Ułatwiają pracę z młodszym uczniem dzięki różnorodnym zadaniom dostosowanym poziomem do jego wieku.

Skracają czas potrzebny na przygotowanie zajęć dzięki gotowym kartom pracy do każdej lekcji.

Pomagają zastosować zdobytą wiedzę w sytuacjach z życia codziennego dzięki zestawom pytań do każdej lekcji Z życia.

Kształcą umiejętność analizowania realnych sytuacji problemowych za pomocą Studiów przypadków.

Zastępują zeszyt przedmiotowy dzięki miejscom na notatki oraz gotowej notatce z lekcji Zapamiętaj.

Wydawnictwo : Nowa Era
Rok wydania : Rok wydania: 2023, oprawa: broszurowa