Wścibscy wyd. 2021

Data premiery : 2021-10-12
Wydawnictwo : Bajka
Liczba stron : 36


Dorota Gellner ? dama Orderu Uśmiechu ? nie ma sobie równych w wymyślaniu nietuzinkowych bohaterów, których zabawne perypetie opisuje rymowaną prozą. Tym razem z fantazją, poczuciem humoru i kunsztem literackim wzięła na cel zjawisko niezdrowego zainteresowania cudzymi sprawami, czyli wścibstwo: ?Wścibscy wszędzie nos wtykają! Podsłuchiwać uwielbiają! Aż na uszach mają dreszcze! Wciąż chcą coś usłyszeć jeszcze! Wścibscy wszystkich podglądają! Z każdej strony oczy mają! Wyskakują spod poduszek, ze słoików, z rondli, z puszek! Są koło nas! Zawsze blisko! Wścibscy pragną wiedzieć wszystko!?. Z tej nieposkromionej ciekawości wyniknie niejedna przezabawna historia z udziałem niani, dziadka, babci, wnuczki, wnuczka, ciotki i kuzyna, a także psa, kota oraz myszy. Po prostu nie można nie przeczytać!

?Wścibscy? zostali wpisani na międzynarodową Listę Białych Kruków Internationale Jugendbibliothek w Monachium, a także na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej. Byli także nominowani w konkursie Empiku na Najlepszą Książkę Dziecięcą ?Przecinek i Kropka?.

A na dodatek ? ku radości wszystkich wielbicieli i przyszłych wielbicieli ?Wścibskich? ? trafili na listę lektur szkolnych! Może dzięki temu będziemy mieli mniej prawdziwych (a nie literackich!) wścibskich?!

ISBN : 978-83-65479-82-2
Data premiery : 2021-10-12
Wydawnictwo : Bajka
Liczba stron : 36
Wymiary produktu : 245mm x 245mm
Rok wydania : 2021
Wydanie : 2
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Dostępny
Wysyłka do 3 dni
34.90