Zabawy z Felusiem i Guciem. W podróży

Wydawnictwo : Nasza Księgarnia

Kreatywny zeszyt dla najmłodszych. Krótka historyjka przedstawiona na początku książeczki stanowi punkt wyjścia do zabaw zawartych na dalszych stronach. Zeszyt zawiera aktywności dotyczące czytania, słuchania, myślenia matematycznego i logicznego oraz ćwiczenia na spostrzegawczość, a przede wszystkim ćwiczenia wspierające pracę rąk (grafomotoryczne), dzięki czemu w naturalny sposób wspiera rozwój dzieci.

Tom "Zabawy z Felusiem i Guciem. W podróży" przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-6 lat.

Wydanie z naklejkami kolorowymi i do kolorowania!

Katarzyna Kozłowska - absolwentka pedagogiki specjalnej Uniwersytetu Adama Mickiewicza oraz edukacji artystycznej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Nauczycielka wychowania przedszkolnego. Autorka bestsellerowej serii "Feluś i Gucio", w której kładzie nacisk na rozwój emocjonalny dziecka, odwołując się do jego przeżyć i sposobu poznawania świata.

Marianna Schoett - ilustratorka książek dla dzieci. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy, a następnie kontynuowała naukę na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Rysowanie to od zawsze jej hobby. Już od pierwszego tomu Feluś i Gucio na stałe wpisali się w jej codzienne życie i wytyczają jego rytm, od pewnego czasu także jako bohaterowie gier i zabawek. Nadawanie kształtów kolorowemu światu Felusia i Gucia to obszar, w którym czuje się kompletnie spełniona! Sukces serii przyjmuje z wielką radością, bo właśnie zawsze chciała ilustrować książki.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

ISBN : 9788310140319
Wydawnictwo : Nasza Księgarnia
Rok wydania : Rok wydania: 2024, oprawa: broszurowa
Wydanie : Strony: 24, Format: 250x200 mm
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Dostępny
Wysyłka do 3 dni
Taniej o: 2.99
24.99 zł
22.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24.99