Pierwsza Biblia dla dzieci JEDNOŚĆ

Wydawnictwo : Jedność

Oto wspaniałe wydanie Biblii, które zainteresuje już najmłodsze dzieci. Barwny, prosty i przystępny język biblijnych historii, a także kolorowe, pełne ciepła i wyobraźni ilustracje sprawią, że maluchy chętnie będą poznawać karty Pisma Świętego. Najważniejsze historie ze Starego i Nowego Testamentu zebrane w uroczym tomiku, który pokochają wszystkie dzieci. Nigdy przecież nie jest za wcześnie, by poznawać słowo Boże! Odbiorcy: dorośli poszukujący książki z historiami biblijnymi dla maluchów; katecheci i animatorzy pracujący z małymi dziećmi; dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, które pragną poznawać Biblię. Dlaczego warto nabyć tę książkę? zawiera historie biblijne ze Starego i Nowego Testamentu; jest pięknie zilustrowana i napisana językiem odpowiednim dla małych dzieci; zachęca do rozmów o wierze.

Wydawnictwo : Jedność
Rok wydania : Rok wydania: 2018, oprawa: twarda