Jesteśmy rodziną

Wydawnictwo : Nasza Księgarnia
Rodzaj oprawy : twarda

Duże i małe, białe i czarne, a także pręgowane i łaciate Szczęśliwe rodziny mogą wyglądać bardzo różnie. Na przykład tak jak rodzina nietoperzy, która wszystko robi do góry nogami!
Ta ciepła i mądra książka uczy dziecko akceptacji dla odmienności i pokazuje, że najlepszy dom rodzinny to ten, w którym jesteśmy kochani.

Dodatkowo ta książka wyróżnia się przepięknymi ilustracjami.
Wspaniała książka, która pokazuje cudowną różnorodność i bogactwo najważniejszego dla nas wszystkich schronienia rodziny. To propozycja dla dzieci, ale nawet bardziej przyda się nam, dorosłym. Bo to my często niepotrzebnie się wymądrzamy, zamiast przypomnieć sobie, co jest najważniejsze.

A przecież: Tym, co łączy rodzinę, nie są więzy krwi. To szacunek i miłość, z którymi towarzyszymy najbliższym w ich życiowych wyborach. Jestem tą książką zachwycony!
Przemek Staroń psycholog, Nauczyciel Roku 2018, finalista Global Teacher Prize 2020


Sandro Natalini ukończył m.in. projektowanie graficzne w Wyższym Instytucie Przemysłu Artystycznego w Urbino, a następnie napisał doktorat z bibliologii. Pracował jako grafik dla Vogue Italia, obecnie zaś zajmuje się głównie ilustrowaniem książek dla dzieci. Za swoją twórczość otrzymał wiele prestiżowych nagród. Mieszka w Bolonii, wykłada na kilku wyższych uczelniach artystycznych, a jego najlepszym przyjacielem jest kot Fluffy.

ISBN : 9788310135711
Wydawnictwo : Nasza Księgarnia
Rodzaj oprawy : twarda
Rok wydania : Rok wydania: 2021, oprawa: twarda
Wydanie : Strony: 32, Format: 240x240 mm
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Kurier Inpost 15 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Dostępny
Wysyłka do 3 dni
Taniej o: 2.99
29.90 zł
26.91
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29.90