Gdzie są różowe okulary detektywa pozytywki

Data premiery : 2018-05-16
Wydawnictwo : Nasza Księgarnia

Książka inspirująca do rysowania, kreatywności, a czasem i do łamania głowy. Nauczycie się z niej, jak narysować detektywa Pozytywkę i innych bohaterów serii Grzegorza Kasdepke. Dowiecie się, co pan Mietek robi po godzinach i co próbuje ujarzmić detektyw Pozytywka. A także: skąd w kamienicy wzięło się zębowo-wróżkowe zombie, na czym polega działanie kaktusa, tajnej broni detektywa, i dlaczego pewna pozytywka wprowadza ludzi w stan hipnozy?

Uwaga: tylko dla użytkowników z poczuciem humoru!

Piotr Rychel ? zajmuje się projektowaniem graficznym i ilustracją. Współpracował z lokalnym wydaniem ?Gazety Wyborczej?, wydawnictwami literatury dziecięcej i edukacyjnymi. Ilustrował i opracowywał graficznie serię podręczników do nauczania początkowego (za jeden z nich został wyróżniony przez PTWK w konkursie na najpiękniejszą książkę roku 2000). W latach 2004?2008 jako redaktor naczelny kierował dwutygodnikiem ?Miś?. Od wielu lat współpracuje ze ?Świerszczykiem?. Jest twórcą graficznego wizerunku detektywa Pozytywki, głównego bohatera bestsellerowej serii Grzegorza Kasdepke. Współautor (z Magdą Wosik) pierwszej w Polsce bajki do rysowania pt. ?O, ja cię! Smok w krawacie!? ? Najlepszej Książki Dziecięcej ?Przecinek i kropka? 2011 w konkursie Empiku. W wolnych chwilach jeździ na motorze.

Data premiery : 2018-05-16
Wydawnictwo : Nasza Księgarnia