CD MP3 Dziękuję, Ci Cukierku!

Data premiery : 2020-11-09
Wydawnictwo : Aleksandria

Kot Cukierek powraca w szóstej części zabawnych przygód!
Pierwsza pt. ?Cukierku, ty łobuzie? jest ulubioną lekturą szkolną wpisaną na listę MEN. Każda kolejna to doskonała rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Sympatyczny zwierzak dorasta. Jest już nie tylko niesfornym kocurem, ale również niezastąpionym pomocnikiemrodziny. Czy spiętemu mikołajowi uda się zachować anonimowość i powagę podczas wręczania prezentów? Jaki jest najlepszy sposób na podanie kotom lekarstwa? Czyspryt Cukierka wystarczy, aby zostać ekspertem sportowym, uleczyć pasterskiego psa Riko z depresji i przepłoszyć agenta ubezpieczeniowego? Nasz ulubieniec manowe ważne wyzwania. Jako koci detektyw Pazur szuka rybek sąsiada, zakłada klub superbohaterów i zmienia świat na lepsze. Czy jednak wystarczy mu mocy, abypomóc Maćkowi wygrać ważny mecz?

ISBN : 978-83-66155-81-7
Data premiery : 2020-11-09