CD MP3 Cukierku, ty łobuzie!

Data premiery : 2020-04-08
Wydawnictwo : Aleksandria

Wesoły i sprytny kotek wywraca życie rodziny Marcela do góry nogami. Poznajcie Cukierka-małego, pręgowanego dachowca, słodkiego i uroczego. Wszyscy go kochają, choć czasem przysparza kłopotów i niektórych doprowadza tym do szaleństwa.
Wszystko zaczyna się niewinnie. Pewnego dnia Marcel i jego rodzice przygarniają kotka. Spośród całego rodzeństwa Marcel wybiera największego psotnika. Przyjeżdżają do domu i ? rozpoczyna się prawdziwa kocia komedia! Cukierek ucieka z domu, dzielnie walczy ze szczotką, zostaje bohaterem literackim, jedzie na trening hokeja, symuluje chorobę, pokonuje w nierównej walce sweter z angory i dekoruje choinkę. Na koniec zostaje wbrew swojej woli pasażerem zdalnie sterowanej ciężarówki. Rzadko zdarza się tak pełna pozytywnego humoru lektura szkolna którą uwielbiają dzieci i dorośli.

ISBN : 978-83-66155-59-6
Data premiery : 2020-04-08