Lego SUPER MARIO 71408 Zamek Peach

Wydawnictwo : Lego

Zestaw Zamek Peach - zestaw rozszerzający (71408) pozwala dzieciom wzbogacić swój świat LEGO(R) Super Mario(TM) o dobrze znany poziom. Razem z interaktywnymi figurkami LEGO(R) Mario(TM), LEGO(R) Luigi(TM) lub LEGO(R) Peach(TM) (figurki nie są częścią zestawu) gracze mogą zwiedzić nowe miejsce i zbierać cyfrowe monety na wiele sposobów. W zestawie są sala tronowa z obracającą się ścianą, za którą chowa się Bowser, witraż z wizerunkiem Peach, obraz ze znacznikiem akcji przedstawiający Bob-ombę, ciasto z Goombą w środku, specjalna rura zamku Peach, blok czasu, "uszkodzony" most, miska owoców z fioletowym owocem i nie tylko. (Uwaga: do interaktywnej zabawy wymagany jest zestaw startowy 71360, 71387 lub 71403).

Podziel się radością

Ten zestaw zabawek to najlepszy prezent dla dzieci w wieku od ośmiu lat. Zawiera pięć postaci ze świata Super Mario(TM) i doskonale nadaje się do zabawy zarówno w pojedynkę, jak i w grupie. W aplikacji LEGO Super Mario dostępne są instrukcje budowania, które można pobrać.

Nieograniczone poziomy

Zestawy startowe i rozszerzające LEGO Super Mario pozwalają fanom rozbudowywać, przekształcać i tworzyć własne poziomy, na których przez wiele godzin można się bawić w zbieranie monet.

Niezwykle szczegółowy zestaw Zamek Peach (71408) - dzieci mogą wzbogacić swój świat LEGO(R) Super Mario(TM) o kultowy poziom dzięki temu bogatemu w wyzwania zestawowi rozszerzającemu.

Pięć zabawkowych figurek LEGO(R) Super Mario(TM) - Bowser, Ludwig, Toadette, Goomba i Bob-omb.

Realistyczne elementy - specjalna rura zamku Peach, blok czasu, witraż z wizerunkiem Peach, obraz z ukrytym znacznikiem akcji przedstawiający Bob-ombę, ciasto z Goombą w środku, fioletowy owoc i nie tylko.

Sala tronowa - pomóż LEGO(R) Mario(TM), LEGO(R) Luigiemu(TM) lub LEGO(R) Peach(TM) (figurki nie są częścią zestawu) aktywować platformę, aby obrócić ścianę i odsłonić Bowsera, którego można przewrócić, wskakując na odpowiednie elementy.

Prezent dla ośmiolatków i starszych dzieci - podaruj ten 1216-elementowy zestaw jako prezent na urodziny lub pod choinkę dzieciom, które lubią nowe trendy i mają już zestaw startowy LEGO(R) Super Mario(TM) (71360, 71387 lub 71403) wymagany do zabawy.

Przebudowuj i łącz - modułowy zestaw w swojej podstawowej konfiguracji ma ok. 30 cm wysokości, 36 cm szerokości i 48 cm głębokości. Można go również połączyć z innymi zestawami LEGO(R) Super Mario(TM).

Cyfrowe instrukcje - w aplikacji towarzyszącej LEGO(R) Super Mario(TM) dostępne są instrukcje budowania, kreatywne inspiracje i inne materiały. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.

Nieograniczone możliwości - kolekcjonerskie zestawy LEGO(R) Super Mario(TM) do zabawy w pojedynkę i w grupie oferują zabawę w zbieranie monet i nieograniczone wyzwania, a także pozwalają rozbudowywać i przekształcać poziomy.

Wysoka jakość - elementy LEGO(R) spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że łatwo się łączą i mocno się trzymają, pozwalając budować solidne modele.

Bezpieczeństwo przede wszystkim - klocki i elementy LEGO(R) są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

ISBN : 8+
Wydawnictwo : Lego
Rok wydania : pudełko,480x378 mm
Wydanie : ,1216
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Dostępny
Wysyłka do 3 dni
629.99