Piłka Rusałka 7cm Akson

Wydawnictwo : Akson

Piłka Rusałka 

Piłka Rusałka to doskonały wybór dla wszystkich miłośników żonglowania, którzy pragną połączyć technikę z estetyką. Ta elegancka piłka została stworzona z myślą o zapewnieniu użytkownikom wyjątkowego doświadczenia podczas żonglowania, bez względu na poziom ich umiejętności.

Cechy piłki Rusałki:

  • Wielofunkcyjność:  Odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych żonglerów. Jest to jeden z podstawowych elementów pedagogiki cyrku. Sprawdza się w nauce żonglowania, zabawach z chustą animacyjną i wielu innych elementach pedagogiki zabawy, a także w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, sportowych, ekspresyjnych. 
  • Estetyka: Kolorowe piłki rusałki firmy Akson to piłeczki z tworzywa sztucznego z wypełnieniem, w żywych, wyrazistych kolorach. 
  • Wytrzymałe materiały: Piłka Rusałka została wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów, które gwarantują długą żywotność produktu. To ulepszona wersja zwykłych  piłek do żonglowania. Przede wszystkim charakteryzują się dużo większą wytrzymałością. Nie zapadają się z biegiem czasu oraz zachowują swój idealny kształt. Wytrzymują wielokrotne upadki z dużych wysokości na twarde nawierzchnie oraz przypadkowe zdeptania.
  • Doskonała równowaga: Piłka została starannie wyważona, co sprawia, że jest idealna dla zarówno początkujących, jak i zaawansowanych żonglerów. Dzięki częściowemu wypełnieniu nie odbija się i nie toczy po upadku oraz wydaje charakterystyczny, cichy "szumiący" dźwięk.
  • Łatwość utrzymania czystości: Produkt ten jest łatwy do czyszczenia i utrzymania w doskonałej kondycji, co pozwala cieszyć się nim przez wiele lat.

Piłka Rusałki to nie tylko narzędzie do doskonalenia umiejętności żonglowania, ale również piękny element, który dodaje sztuki i estetyki każdemu występowi.

Parametry:

Kolor: srebrny
Średnica: 7 cm
Waga: 90 g (Możliwość występowania różnicy 2 g od podanej wagi)
Producent: Centrum Akson (Produkt Polski)

Posiada znak CE

Cena: za 1 sztukę

Wydawnictwo : Akson
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Dostępny
Wysyłka do 3 dni
8.00