Wałek sensoryczny

Wydawnictwo : Akson

 

Nowy wymiar animacji i zabawy.
to wyjątkowa pomoc podczas zajęć z integracji sesnorycznej, w czasie zabaw animacyjnych, dydaktycznych i zajęć korekcyjno-ruchowych.
Unikatowy kształt
Niezwykle barwny wałek sesnoryczny daje nowe możliwości zabaw. Każdy klin to inny materiał o innej fakturze, każda dostarcza innych wrażeń dotykowych, rozbudza wiele różnych emocji. Wałek rozwija zmysł dotyku, ćwiczy wrażliwość sensoryczną. Ponadto znakomicie wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo - ruchowej, ćwiczy refleks i spostrzegawczość, równocześnie umożliwia czerpanie radości płynącej z ruchu i przebywania w grupie.
Wałek wykonany jest z kilku rodzajów tkanin, każda o innej strukturze i w innym kolorze, wypełniona miękką kulka silikonową, dzieki czemu jest bezpieczna i przyjemna w dotyku.
Stanowi ciekawe urozmaicenie wyposażenia każdej placówki dydaktycznej, gimnastycznej i zabawowej. Świetnie sprawdzi sie także do domowych zabaw.
Doskonale pasuje do gier i ćwiczeń z chodnikiem sesnorycznym, twisterem sesnorycznym, chustą animacyjną, zabaw animacyjnych i gimnastyczno-tanecznych.
Wałek inspiruje nawet najbardziej znudzonych uczestników zabawy:)

Materiał: barwny, wytrzymały
Można prać w temoeraturze 30 stopni,zaleca się pranie w pokrowcu.

Wymiary: 30 x 15 cm, obwód ok. 50 cm

Zamknij oczy i daj się ponieść zabawie - poznawaj świat przez dotyk!
Sprawdź ofertę na pozostałe produkty z serii sensorycznych.

Wydawnictwo : Akson
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Dostępny
Wysyłka do 3 dni
65.00