Zestaw edukacyjny Emocje 6 szt. AKSON

Wydawnictwo : Akson
Zestaw edukacyjny Emocje 6 szt.
Zestaw edukacyjny emocje AKSON to innowacyjny dodatek edukacyjny, który doskonale sprawdzi się w różnego rodzaju zabawach i animacjach. Te dodatkowe elementy stanowią doskonałą pomoc dydaktyczną, wspierając rozwój dzieci w ciekawy i interaktywny sposób.

Elementy zestawu, są wykonane z trwałego, kolorowego materiału z rzepem, co umożliwia ich przyczepianie i odpinanie m.in. na chustach edukacyjnych. Kolorystyka dodatków jest zgodna z barwami innych produktów Akson, co ułatwia naukę poprzez zabawę.

Rzepy, w które wyposażono każdy element zestawu, są najwyższej jakości, co gwarantuje możliwość wielokrotnego przyczepiania i odczepiania elementów. Elementy o intensywnych kolorach przyciągają uwagę i pobudzają zainteresowanie uczestników zabawy!

Zestaw jest kompatybilny z chustami edukacyjnymi Akson!

Zaprojektowany z myślą o pełnieniu funkcji pomocy edukacyjnej, zestaw edukacyjny emocje oferuje nowe możliwości w zabawie. Dzięki temu zestawowi edukacyjnemu zajęcia stają się atrakcyjne, a ich uczestnicy z chęcią biorą w nich udział. Dodatkowo, zabawy z wykorzystaniem zestawów edukacyjnych wspomagają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczą refleks i spostrzegawczość, jednocześnie umożliwiając czerpanie radości z przebywania w grupie!

Parametry rzepów:

  • wymiary: średnica 12 cm
  • materiał: 100% poliester (kodura)
  • gramatura materiału: 190 g/m2
  • kolorystyka: Radość (żółty), Zdziwienie (zielony), Strach (niebieski), Smutek (fiolet),Odraza (pomarańczowy), Złość (czerwony)
  • pokrowiec: TAK
  • wymiary w opakowaniu: 16x 20 x 2 cm
  • waga produktu: 70 g
Instrukcja prania:

Dzięki zestawowi Edukacyjnemu Emocje AKSON, poszerzysz zakres zabaw i animacji, ucząc jednocześnie w sposób przyjemny i interaktywny!
Cena za zestaw. 
Wydawnictwo : Akson
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Dostępny
Wysyłka do 3 dni
89.00