Chusta edukacyjna duże koła AKSON 3m

Wydawnictwo : Akson
 Chusta edukacyjna duże koła 3m
Nowość, która rewolucjonizuje rynek edukacyjnych akcesoriów! Chusta edukacyjna Akson to nie tylko doskonałe narzędzie do zabawy, ale również nowoczesne wsparcie procesu nauki.

Chusta Edukacyjna AKSON, będąca połączeniem klasycznej chusty animacyjnej i maty edukacyjnej, przynosi świeże spojrzenie na edukacyjne doświadczenia. Chusta edukacyjna ośrednicy 3m, składa się z 12 kolorowych klinów. Dodatkowo, na każdym z klinów umieszczony jest rzep w kształcie koła o średnicy 15 cm Obszyta taśmą wzmacniającą i wyposażona w 24 uchwyty, chusta edukacyjna jest nie tylko pomocą metodyczną, ale także bezpiecznym i trwałym narzędziem edukacyjnym.

Dzięki wytrzymałemu, wodoodpornemu materiałowi, chusta jest łatwa do utrzymania w czystości, nadając się zarówno do użytku na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Rzepy w kształcie kół wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co umożliwia przyczepianie i odczepianie elementów bez końca! Dodatkowy zestaw liczb, również z rzepem, pozwala na naukę liczenia i kolorów, ponieważ ich barwy są zgodne z kolorami chusty.

Projekt chusty edukacyjnej uwzględnia kluczowe funkcje klasycznej chusty animacyjnej, jednocześnie poszerzając możliwości o naukę kolorów, liczenia i innych umiejętności. Chusta Edukacyjna Akson jest doskonałym narzędziem do zabawy i nauki w każdych warunkach! A zabawy z chustą edukacyjną integrują, rozwijają wyobraźnię i kreatywność.

Parametry:

  • średnica: 3 m
  • materiał: 100% poliester
  • gramatura materiału: 190 g/m2
  • kolorystyka: tęcza (fioletowy, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony)
  • ilość uchwytów: 24
  • odległość między uchwytami: 20/30 cm
  • pokrowiec: TAK
  • wymiary w opakowaniu: 37 x 40 x 8 cm
  • waga produktu: 1850 g
Instrukcja prania:
Zabawy z chustą edukacyjną staną się atrakcyjnym elementem zajęć dla dzieci i dorosłych! Barwna chusta nie tylko przyciąga uwagę, ale także stymuluje zainteresowanie uczestników zabawy, tworząc dynamiczne doświadczenie edukacyjne.
Wydawnictwo : Akson
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Niedostępny
Produkt niedostępny
499.00