Chusta Edukacyjna AKSON 3m Zestaw duże koła + 12 owoców

Wydawnictwo : Akson
Chusta Edukacyjna AKSON 3m Zestaw duże koła + 12 owoców
Nowość, która rewolucjonizuje rynek edukacyjnych akcesoriów! Chusta edukacyjna Akson to nie tylko doskonałe narzędzie do zabawy, ale również nowoczesne wsparcie procesu nauki.

Chusta Edukacyjna AKSON, będąca połączeniem klasycznej chusty animacyjnej i maty edukacyjnej, przynosi świeże spojrzenie na edukacyjne doświadczenia. Chusta edukacyjna o średnicy 3m, składa się z 12 kolorowych klinów. Dodatkowo, na każdym z klinów umieszczony jest rzep w kształcie koła o średnicy 15 cm. Obszyta taśmą wzmacniającą i wyposażona w 24 uchwyty, chusta edukacyjna jest nie tylko pomocą metodyczną, ale także bezpiecznym i trwałym narzędziem edukacyjnym.
 
Do chusty dołączony jest zestaw edukacyjny Owoce (12 szt.). Te dodatkowe elementy stanowią doskonałą pomoc dydaktyczną, wspierając rozwój dzieci w ciekawy i interaktywny sposób. Elementy zestawu, są wykonane z trwałego, kolorowego materiału z rzepem, co umożliwia ich przyczepianie i odpinanie. Kolorystyka dodatków jest zgodna z barwami innych produktów Akson, co ułatwia naukę poprzez zabawę.

Rzepy, w które wyposażono każdy element zestawu, są najwyższej jakości, co gwarantuje możliwość wielokrotnego przyczepiania i odczepiania elementów. Elementy o intensywnych kolorach przyciągają uwagę i pobudzają zainteresowanie uczestników zabawy!

Zestaw zaprojektowany z myślą o pełnieniu funkcji pomocy edukacyjnej. Dzięki temu zestawowi edukacyjnemu zajęcia stają się atrakcyjne, a ich uczestnicy z chęcią biorą w nich udział. Dodatkowo, zabawy z wykorzystaniem zestawów edukacyjnych wspomagają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczą refleks i spostrzegawczość, jednocześnie umożliwiając czerpanie radości z przebywania w grupie!

Dzięki wytrzymałemu, wodoodpornemu materiałowi, chusta jest łatwa do utrzymania w czystości, nadając się zarówno do użytku na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Projekt chusty edukacyjnej uwzględnia kluczowe funkcje klasycznej chusty animacyjnej, jednocześnie poszerzając możliwości o naukę kolorów, liczenia i innych umiejętności. Chusta Edukacyjna Akson jest doskonałym narzędziem do zabawy i nauki w każdych warunkach! A zabawy z chustą edukacyjną integrują, rozwijają wyobraźnię i kreatywność.

Parametry chusty:

 • średnica: 3 m
 • materiał: 100% poliester
 • gramatura materiału: 190 g/m2
 • kolorystyka: tęcza (fioletowy, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony)
 • ilość uchwytów: 24
 • odległość między uchwytami: 20/30 cm

Parametry rzepów:

 • wymiary: 7 - 12 cm
 • materiał: 100% poliester (kodura)
 • gramatura materiału: 190 g/m2
 • kolorystyka: żółty, zielony, niebieski, fiolet, pomarańczowy, czerwony
 • pokrowiec: TAK
 • wymiary w opakowaniu: 37 x 40 x 8 cm
 • waga produktu: 1930 g
Instrukcja prania:
Zabawy z chustą edukacyjną staną się atrakcyjnym elementem zajęć dla dzieci i dorosłych! Barwna chusta nie tylko przyciąga uwagę, ale także stymuluje zainteresowanie uczestników zabawy, tworząc dynamiczne doświadczenie edukacyjne.
Cena za zestaw ( chusta + 12 rzepów).
Wydawnictwo : Akson
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Kurier Inpost 15 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Niedostępny
Produkt niedostępny
579.00