Chusta Animacyjna Spadochron Animacyjny 7BARW 5m

Wydawnictwo : Akson

Chusta Animacyjna-Spadochron Animacyjny 7 BARW 5 m

Odkryj fascynujący świat zabaw z naszym Spadochronem Animacyjnym AKSON!

Spadochron animacyjny to alternatywa dla profesjonalnej chusty animacyjnej. Nasz spadochron animacyjny został stworzony z myślą o nauczycielach, pedagogach, psychologach oraz animatorach, którzy chcą wprowadzić nowy wymiar zabaw do swoich zajęć grupowych, a przede wszystkich z myślą o dzieciach, dla których zabawa jest naturalną aktywnością.

Zabawy ze spadochronem animacyjnym mogą być realizowane w różnych grupach wiekowych. Spadochron animacyjny przyciąga uwagę dzięki tęczowej palecie barw, pobudzając zainteresowanie i ciekawość uczestników zabawy. Kolorowy świat zabaw ze spadochronem animacyjnym wspomaga rozwój refleksu, koordynacji oraz kreatywności. Wykonany jest z materiału poliestrowego, lekkiego, błyszczącego w świetle, zapewniając wyjątkowe wrażenia w trakcie zabaw. Materiał spadochronu ma niższą gramaturę i większą przezroczystość niż chusty profesjonalnej, co sprawia, że chusta animacyjna profesjonalna i spadochron animacyjny to produkty podobne do siebie ale nie takie same.

Spadochron animacyjny składa się z 14 kolorowych trójkątów w barwach tęczy, otworu w centrum oraz 28 wzmacnianych uchwytów. Spadochron animacyjny umożliwia tworzenie różnorodnych zabaw, takich jak falowanie, przebieganie pod, wrzucanie piłeczki do środka czy podrzucanie przedmiotów. Spadochron zapakowany jest w praktyczny, kolorowy futerał, ułatwiający transport i przechowywanie.

Spadochron Animacyjny AKSON dedykowany jest nauczycielom, pedagogom, psychologom, animatorom oraz wszystkim tym, którzy chcą rozpocząć zabawę z tym produktem. Odwiedź świat kreatywnych doświadczeń! Zaskocz uczestników zabawy, rozwijaj kreatywność, wzmacniaj więzi między członkami zespołu i inspiruj poprzez wykorzystanie spadochronu animacyjnego, który łączy edukację z radością zabawy.

Zabawy ze spadochronem animacyjnym zmienią Twoje zajęcia w fascynującą podróż pełną uśmiechu, radości i dynamicznej nauki!

Parametry:

  • średnica: 5 m
  • materiał: 100% poliester
  • gramatura materiału: 50-52 g/m2
  • kolorystyka: różowy, fioletowy, niebieski, zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony
  • ilość uchwytów: 28
  • odległość między uchwytami: 32 cm
  • pokrowiec: TAK
  • wymiary w opakowaniu: 45 x 40 cm
  • waga produktu: 1380 g

Instrukcja prania:

Wydawnictwo : Akson
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Dostępny
Wysyłka do 3 dni
619.00