Lego SUPER MIARO 71387 Przygody z Luigim

Wydawnictwo : Lego

Podaruj fanom Super Mario zestaw Przygody z Luigim zestaw startowy (71387), który zawiera interaktywną figurkę LEGO(R) Luigiego i będzie dla nich wprowadzeniem do świata gry LEGO(R) Super Mario.
LEGO(R) Luigi ma czujnik kolorów, ekran LCD, na którym natychmiast pokazuje różne reakcje na ruch, oraz głośnik, który odtwarza kultowe odgłosy i muzykę z gry wideo.
Przejdź figurką LEGO(R) Luigiego z rury startowej do słupka końcowego, zbierając cyfrowe monety za latanie i pokonanie huśtawki. Możesz też skorzystać z pytajnikowego bloku i sprawdzić reakcję na postacie Pink Yoshiego, Boom Booma i Bone Goomby.
Figurka LEGO(R) Luigi może się połączyć za pomocą technologii Bluetooth z inną figurką LEGO Luigi lub LEGO(R) Mario (dodatkowe figurki nie są częścią zestawu), dzięki czemu można się bawić we dwójkę w prawdziwym świecie i zdobywać dodatkowe monety za współpracę.
Ten modułowy zestaw LEGO(R) do budowania zawiera 280 elementów i będzie świetnym prezentem na urodziny lub święta dla kreatywnych dzieci od 6. roku życia, które mogą go przerabiać i na różne sposoby łączyć z innymi zabawkami LEGO(R) Super Mario.
Figurka LEGO(R) Luigiego jest zasilana dwoma bateriami AAA (do nabycia osobno).

ISBN : 6+
Wydawnictwo : Lego
Rok wydania : pudełko,317x262x90 mm
Wydanie : ,280
Kurier Inpost 0 zł
Kurier DPD 0 zł
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 0 zł
Paczkomaty Inpost 0 zł
Punkt DPD 0 zł
Kurier od 30 zł
Produkt: Dostępny
Wysyłka do 3 dni
259.99