Lego SUPER MARIO 71409 Big Spike i chmury

Wydawnictwo : Lego

Dzięki zestawowi Big Spike i chmury - zestaw rozszerzający (71409) dzieci mogą zbudować własny podniebny poziom LEGO(R) Super Mario(TM). Zestaw zawiera wyzwanie znane z gier z serii Super Mario(TM) i figurki LEGO trzech popularnych przeciwników - są to Big Spike, Boomerang Bro i Piranha Plant. Gracze zdobywają cyfrowe monety za pomoc LEGO(R) Mario(TM), LEGO(R) Luigiemu(TM) lub LEGO(R) Peach(TM) (figurki nie są częścią zestawu) w walce przeciwko Big Spike'owi. Mogą też wskoczyć na pomarańczowe grzybowe trampoliny, aby pokonać Boomerang Bro, użyć bloku gwiazdy i nie tylko. (Uwaga: do zabawy wymagany jest zestaw startowy 71360, 71387 lub 71403).

Aplikacja towarzysząca

Pobierz aplikację LEGO Super Mario - znajdziesz w niej instrukcje budowania, inspirujące wskazówki i inne materiały urozmaicające kreatywną zabawę.

Najlepszy prezent

Ten zestaw doskonale sprawdzi się jako prezent dla siedmiolatków i starszych dzieci, które lubią nowe trendy. To coś w sam raz do zabawy w pojedynkę i w grupie. Zestawy startowe i rozszerzające LEGO Super Mario pozwalają fanom rozbudowywać, przekształcać i tworzyć własne unikatowe poziomy, na których przez wiele godzin można się bawić w zbieranie monet.

Nowy podniebny poziom - kolorowy zestaw LEGO(R) Super Mario(TM) Big Spike i chmury - zestaw rozszerzający (71409) oferuje dzieciom wyzwania i zawiera postacie przeciwników ze świata Super Mario(TM).

Trzy figurki LEGO(R) Super Mario(TM) - Big Spike, Boomerang Bro i Piranha Plant.

Ciekawe wyzwania - uniknij kolczastego walca, który zrzuca Big Spike, znajdź blok gwiazdy i wskocz na huśtawkę, aby pokonać Piranha Plant i zdobyć cyfrowe monety.

Pomarańczowe grzybowe trampoliny - LEGO(R) Mario(TM), LEGO(R) Luigi(TM) lub LEGO(R) Peach(TM) (figurki nie są częścią zestawu) mogą wskoczyć na trampoliny, aby dopaść Boomerang Bro.

Prezent dla siedmiolatków i starszych dzieci - podaruj ten 540-elementowy zestaw jako prezent na urodziny lub pod choinkę dzieciom, które lubią nowe trendy i mają już zestaw startowy LEGO(R) Super Mario(TM) (71360, 71387 lub 71403) wymagany do zabawy.

Przebudowuj i łącz - modułowy zestaw w swojej podstawowej konfiguracji ma ok. 19 cm wysokości, 38 cm szerokości i 25 cm głębokości. Można go również połączyć z innymi zestawami LEGO(R) Super Mario(TM).

Aplikacja towarzysząca - pobierz aplikację LEGO(R) Super Mario(TM), w której dostępne są instrukcje budowania, inspirujące materiały i nie tylko. Listę zgodnych urządzeń z systemem Android i iOS znajdziesz na stronie LEGO.pl/devicecheck.

Kreatywność dzieci rozkwita - kolekcjonerskie zestawy LEGO(R) Super Mario(TM) do zabawy w pojedynkę i w grupie oferują zabawę w zbieranie monet i nieograniczone kreatywne wyzwania, a także pozwalają rozbudowywać i przekształcać poziomy.

Wysoka jakość - elementy LEGO(R) spełniają wymogi najwyższych standardów branżowych już od 1958 roku. Dzięki temu łączą się łatwo i dobrze trzymają, co pozwala budować solidne modele.

Bezpieczeństwo to nasz priorytet - klocki konstrukcyjne LEGO(R) są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby upewnić się, że spełniają wymagające światowe standardy bezpieczeństwa.

ISBN : 7+
Wydawnictwo : Lego