Lego NINJAGO 71700 Dżunglowy ścigacz

Wydawnictwo : Lego

o Zestaw LEGO(R) NINJAGO(R) Legacy z zabawkowym dżunglowym ścigaczem oraz figurką ninja Lloyda z 4. sezonu serialu telewizyjnego. Dla dzieci lubiących zabawki ze świata ninja oznacza to wiele godzin świetnej zabawy w pojedynkę lub z przyjaciółmi.
o W tym zestawie na dzieci czeka zabawkowy łazik do zbudowania, który ma duże gumowe opony, a także minifigurka wojownika Lloyda ze złotym mieczem. Nie zabraknie niczego, by odtworzyć sceny z Turnieju Żywiołów.
o Nowsza wersja dżunglowego ścigacza z serialu NINJAGO(R) Masters of Spinjitzu -- ma ciekawie zaprojektowane zawieszenie, dzięki któremu przyciśnięty łazik wyskakuje w górę. Można użyć go do zabawy w wyścigi albo postawić na półce w sypialni.
o 127-elementowy zestaw da mnóstwo satysfakcji z budowania chłopcom i dziewczynkom w wieku od 7 lat, a także będzie świetnym prezentem urodzinowym. Każdy wielbiciel ekipy młodych ninja znajdzie w nim inspirację do wymyślania pomysłowych zabaw.
o Zestaw LEGO(R) NINJAGO(R) z minifigurkami wojowników ninja jest na tyle mały, że można bawić się nim w domu lub mieć zawsze przy sobie. o Wymiary łazika: ok. 7 cm wysokości, 14 cm długości i 8 cm szerokości.

ISBN : 4+
Wydawnictwo : Lego
Rok wydania : pudełko,157x141x61 mm
Wydanie : ,127
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Niedostępny
Produkt niedostępny
45.99