Lego HARRY POTTER Hogwart spotkanie z Puszkiem

Wydawnictwo : Lego

o Zestaw LEGO(R) Harry Potter(TM) Hogwart(TM): spotkanie z Puszkiem (76387) zawiera wszystko, o czym marzą fani Harry'ego Pottera: ulubione postacie, znane hogwarckie miejsca i strasznego trzygłowego psa.
o Zawiera minifigurki Harry'ego Pottera, Hermiony Granger i Rona Weasleya, a także trzygłowego psa do zbudowania, pięć modułów do zb = udowania oraz autentyczne akcesoria, takie jak magiczna harfa.
o Ten wszechstronny, bogaty w funkcje zestaw inspirowany światem Harry'ego Pottera można przebudowywać bez końca i z każdą nową kons = trukcją wymyślać inne przygody z udziałem Puszka -- wielkiego, ruchomego psa z trzema głowami.
o Czarujący prezent urodzinowy lub świąteczny, który zachwyci młodych adeptów magii w wieku od 8 lat.
o Zestaw ma ok. 30 cm wysokości, 19 cm szerokości oraz 7 cm głębokości i można go łatwo połączyć z innymi zestawami LEGO(R) Harry Potter(TM).
o Ten zestaw jest częścią kolekcji bogatych w autentyczne szczegóły zestawów modułowych, które dzieci mogą budować, łączyć i przebudowywać, by stworzyć własny model zamku Hogwart.
o Zawiera wyjątkową złotą minifigurkę Hermiony Granger z okazji dwudziestolecia magicznej serii LEGO(R) Harry Potter(TM). W komplecie są też dwie losowe płytki kart czarodziejów do zebrania (łącznie można ich zebrać 16). 

ISBN : 8+
Wydawnictwo : Lego
Rok wydania : pudełko,282x62x76 mm
Wydanie : ,397
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka od 10 zł
Punkt DPD od 14 zł
Paczkomaty Inpost od 15 zł
Kurier Inpost od 17 zł
Kurier DPD od 22 zł
Kurier od 30 zł
Darmowa dostawa od od 200 zł
Produkt: Niedostępny
Produkt niedostępny
189.99