Lego DUPLO 10909 Pudełko z serduszkiem

Wydawnictwo : Lego

o Małemu budowniczemu spodoba się kolorowy zestaw klocków LEGO(R) DUPLO(R). 15 ciekawych modeli i nieskończone możliwości swobodnego budowania zapewnią długie godziny pomysłowej zabawy każdemu maluchowi.
o W komplecie 80 kolorowych i bezpiecznych dla maluszków klocków, z których można zbudować 15 łatwych i ciekawych modeli: dom, lody, wieloryba czy kwiatek. Budowanie, zabawa i nauka pozwolą dzieciom rozwinąć umiejętności przydatne w dorosłym życiu.
o Możesz bawić się i uczyć wspólnie z dzieckiem. Zacznijcie od 15 prostych modeli, a potem ustawcie napis ,,Lubię" z literek LEGO(R) przed tym, który maluchowi podoba się najbardziej. Czy będą to lody? Na koniec zbudujcie wspólnie własne dzieło!
o Urocze, kolorowe modele złożone z bezpiecznych, dużych klocków sprawiają, że ta zabawka edukacyjna dla dzieci od 18 miesięcy doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji.
o Każdy z 15 modeli początkowych to uroczy przedmiot, który maluchy znają z życia codziennego. Klocki można łączyć z innymi zestawami LEGO(R) DUPLO(R), by budować jeszcze wspanialsze dzieła.

ISBN : 18m+
Wydawnictwo : Lego
Rok wydania : pudełko,282x62x118 mm
Wydanie : ,80
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Kurier Inpost 15 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Niedostępny
Produkt niedostępny
84.99