Lego DISNEY PRINCESS 43200 Magiczne drzwi Antonia

Wydawnictwo : Lego

W zestawie LEGO(R) ǀ Disney Magiczne drzwi Antonia (43200) czeka na Ciebie przygoda! Zestaw ma dwustronne, otwierane ,,drzwi" z zamkiem, model w środku, arkusz naklejek do ozdoby, broszurę z instrukcjami budowania oraz cyfrową funkcję Instructions PLUS. W aplikacji Instrukcje budowania LEGO dzieci mogą powiększać, obracać i oglądać model na ekranie. Z taką pomocą nawet młodsi budowniczowie mogą zostać mistrzami konstrukcji. Super!

Frajda w każdym miejscu
Zestaw można wszędzie ze sobą zabrać, dzięki czemu miłośnikom Disneya nigdy nie zabraknie kreatywnej zabawy. Modelem można bawić się samodzielnie albo dodać go do innych zestawów LEGO ǀ Disney (sprzedawanych oddzielnie) -- jego funkcje i pomysłowe akcesoria każdego zainspirują do długich godzin rozrywki.

Emocjonujące postacie i sceny
Ten magiczny model LEGO ǀ Disney zawiera dwie mikrolaleczki -- Mirabel i Antonia z filmu Disneya -- oraz figurki LEGO kapibary, jaguara, żaby i trzech motyli, które zapraszają dzieci do zabawy. To wysokiej jakości zestaw, będzie więc doskonałym prezentem dla dzieci lubiących wyróżniać się wśród znajomych.

  • Specjalny zestaw LEGO(R) ǀ Disney Magiczne drzwi Antonia (43200) oferuje filmową rozrywkę i kreatywną zabawę w odgrywanie ról -- wystarczy przekręcić klucz i otworzyć drzwi!
  • Co jest za drzwiami? Ten 99-częściowy zestaw zawiera otwierane ,,drzwi" z działającym zamkiem, klucz na zawieszce i model w środku, a także arkusz naklejek i inne elementy zachęcające do wymyślania twórczych historii.
  • W komplecie Antonio i Mirabel z filmu Disneya oraz figurki LEGO(R): Chispi i Parce. Tym pomysłowym zestawem można bawić się osobno lub połączyć go z innymi modelami z filmu ,,Nasze magiczne Encanto" albo serii Disney (sprzedawanymi oddzielnie).
  • Fanom filmu ,,Nasze magiczne Encanto" Disneya w wieku od 5 lat spodoba się ten niezwykły prezent. Jego ,,drzwi" można otworzyć, by zajrzeć do mikroświata z podnoszonym hamakiem i jaskinią jaguara oraz innymi inspirującymi funkcjami i akcesoriami.
  • Przenośne przygody -- z otwartymi ,,drzwiami" zestaw ma ok. 7 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm głębokości,można go więc łatwo zabrać ze sobą w każde miejsce lub ustawić na półce.
  • Chcesz dać swoim małym budowniczym coś ekstra? Dzięki funkcji Instructions PLUS to możliwe! Intuicyjne tryby przybliżania, obracania i podglądu przenoszą składanie klocków LEGO(R) do epoki cyfrowej.
  • Dzięki mikrolaleczkom z wieloma szczegółami, uroczym zwierzątkom i znajomym sceneriom model z filmu ,,Nasze magiczne Encanto" Disneya podsunie dzieciom wiele pomysłów na swobodną zabawę, pomagając im rozwijać ważne umiejętności.
  • Elementy LEGO(R) spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je łatwo połączyć i rozdzielić -- i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO(R) są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

ISBN : 6+
Wydawnictwo : Lego
Rok wydania : pudełko,205x191x61 mm
Wydanie : ,99
Odbiór osobisty Warszawa Wesoła 0 zł
Orlen paczka 12 zł
Punkt DPD 14 zł
Paczkomaty Inpost 15 zł
Kurier Inpost 15 zł
Kurier DPD 18 zł
Kurier 30 zł
Produkt: Niedostępny
Produkt niedostępny
89.99